Uhlíři obrali Vyšehořovice o body

Fotbalistům Uhlířských Janovic patří po 21. kole I. A třídy sk. B stále poslední příčka. Nic na tom nezměnil ani fakt, že Uhlíři dokázali obrat o body lídra soutěže – TJ Sokol Vyšehořovice.

Uhl. Janovice – Vyšehořovice 0:0, pok. kopy 5:4

„Vyhráli jsme na penalty, to je pro nás velký úspěch. Soupeř byl velmi kvalitní. Bylo vidět, že hrál první s posledním,“ uvedl trenér Uhlířských Janovic Antonín Novotný. „My jsme vyloženě bránili a hráli na brejky. V prvním poločase jsme soupeře pustili do jedné šance, kdy nastřelili tyč. My jsme měli na druhé straně dvě příležitosti ke skórování, ale nedali jsme je,“ popisoval.

„Druhý poločas byl z naší strany slabší. Soupeř nás zatlačil na naší polovinu. Hosté kopaly tři nebezpečné trestné kopy. Ty jsme naštěstí přečkali bez úhony. Výsledek jsme ubránili a v penaltách jsme vyhráli. Jsem rád za body,“
uzavřel trenér Uhířů.

Rozhodčí: Meščan – Chovanec, Stejskal. Žluté karty: Verner, Svoboda, Randlíszek, Kopecký – Boruta, Blažek. Diváků: 100.

Uhl. Janovice: Verner – Kulhánek (71. Strnad), Zadražil, Čapek, Vinický – Svoboda (88. Paděra), Kopecký, Randlíszek, Vedral (44. Marek), Beneš (82. Jelínek) – Vyhnánek (60. Tancer). Trenér Antonín Novotný.

Vyšehořovice: Shokodko – Lipoti, Lebeda, Mika, Lokša, Ondrušík, Böhm, Prokeš (33. Letko), Boruta, Blažek, Breškovec. Trenér Zdeněk Doležal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak