Search
Close this search box.

Uhlíři obrali Vyšehořovice o body

Fotbalistům Uhlířských Janovic patří po 21. kole I. A třídy sk. B stále poslední příčka. Nic na tom nezměnil ani fakt, že Uhlíři dokázali obrat o body lídra soutěže – TJ Sokol Vyšehořovice.

Uhl. Janovice – Vyšehořovice 0:0, pok. kopy 5:4

„Vyhráli jsme na penalty, to je pro nás velký úspěch. Soupeř byl velmi kvalitní. Bylo vidět, že hrál první s posledním,“ uvedl trenér Uhlířských Janovic Antonín Novotný. „My jsme vyloženě bránili a hráli na brejky. V prvním poločase jsme soupeře pustili do jedné šance, kdy nastřelili tyč. My jsme měli na druhé straně dvě příležitosti ke skórování, ale nedali jsme je,“ popisoval.

„Druhý poločas byl z naší strany slabší. Soupeř nás zatlačil na naší polovinu. Hosté kopaly tři nebezpečné trestné kopy. Ty jsme naštěstí přečkali bez úhony. Výsledek jsme ubránili a v penaltách jsme vyhráli. Jsem rád za body,“
uzavřel trenér Uhířů.

Rozhodčí: Meščan – Chovanec, Stejskal. Žluté karty: Verner, Svoboda, Randlíszek, Kopecký – Boruta, Blažek. Diváků: 100.

Uhl. Janovice: Verner – Kulhánek (71. Strnad), Zadražil, Čapek, Vinický – Svoboda (88. Paděra), Kopecký, Randlíszek, Vedral (44. Marek), Beneš (82. Jelínek) – Vyhnánek (60. Tancer). Trenér Antonín Novotný.

Vyšehořovice: Shokodko – Lipoti, Lebeda, Mika, Lokša, Ondrušík, Böhm, Prokeš (33. Letko), Boruta, Blažek, Breškovec. Trenér Zdeněk Doležal.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient