Search
Close this search box.

Uherskohradišťská nemocnice zve na výstavu

Zveme všechny návštěvníky nemocnice na novou výstavu do Galerie Patro, která sídlí v budově Centrálního objektu chirurgických oborů Uherskohradišťské nemocnice. K vidění jsou obrazy malované horkým voskem.

Technika enkaustika je antická technika malování horkým voskem, která patří ke kreativním formám malířství. „Tato technika si mě našla v pravou chvíli a kdyby ji kdysi dávno nevymyslel někdo jiný, musela bych si ji vymyslet sama. I po třech letech mě dokáže stále překvapovat a inspirovat,“ dodala PhDr. Helena Šuranská, autorka obrazů. Vernisáž zahájila PhDr. Pavla Kotyzová, dobrá přítelkyně samotné autorky. O doprovodný program se postarala cimbálová muzika Čardáš z Bojkovic, v čele s primáškou Petrou Jakšíkovou.

Výstava potrvá do 31. května 2018.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient