Udrží si Slavia s Plzní náskok před Spartou?

Před reprezentační přestávkou (15. 11. v Gdaňsku přátelské utkání s Polskem a 19. 11. Liga národů v Praze se Slovenskem) se odehraje ještě jedno prvoligové kolo.

Mladá Boleslav – Dukla (pá – 18:00)
Započne ho dnešní duel dvou týmů ze středních Čech. Mladé Bolesavi se v domácích zápasech v poslední době velmi daří, a tak si nebude chtít tuto pozitivní bilanci pokazit ani s Duklou. Jestli se chce nadále držet v klidném středu tabulky, tři body pro ní dnes musí být povinností.

Karviná – Sparta (so – 14:00)
Sparta v posledních dvou kolech získala jen bod a díky tomu jí Slavie s Plzní unikají. Už na ně ztrácí sedm bodů! Jenže ani Karviná si nemůže dovolit body rozdávat. Její sezona je zatím velmi bídná a ráda by se konečně chytila a proč ne třeba na velkém týmu…

Slovácko – Liberec (so – 17:00)
Hráči Slovácka se v minulém kole po dlouhé době dočkali výhry a nyní to budou chtít potvrdit. To Liberec si zatím drží svůj klidný střed a může tak nastoupit do zápasu v pohodě, což je někdy pro psychiku hráčů to nejlepší.

Opava – Ostrava (ne – 14:00)
Velké derby je tu. To co je pro Prahu duel Sparta – Slavia, je pro moravskoslezský kraj utkání Opavy s Ostravou. Opava se jako nováček vrátila po delší pauze do ligy, takže se dá očekávat na stadioně třaskavá atmosféra. Bohužel asi i v ulicích Opavy…

Jablonec – Boheminas 1905 (ne – 15:00)
Severočeši přišli do konce podzimu o stěžejního záložníka Masopusta, včera navíc prohráli v Evropské lize s Astanou. Potřebovali by tak psychickou vzpruhu v podobě vítězství. Na Bohemku ale pozor, letos se jí nezvykle daří více venku než doma.

Plzeň – Příbram (ne – 15:00)
Stejně jako Jablonec i Plzeň si potřebuje udělat výhrou radost. Příbram v posledních zápasech dostává samé příděly a vypadá, že to asi jen tak neskončí… Maximálně tak skončí její trenér Csaplár…

Teplice – Olomouc (ne – 15:00)
Oběma týmům se začalo dařit. Ale kvůli hrůznému startu do sezony jsou pořád těsně nad sestupovými příčkami.

Slavia – Zlín (ne – 17:00)
Domácí nečeká vůbec lehký zápas, mají plnou marodku a navíc Zlín letos hraje mimořádně dobře.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak