U13 1.SK Prostějov postupuje na finálový turnaj Ondrášovka cup

Středeční dopoledne patřilo v areálu za Olympijskou ulicí kvalifikaci Ondrašovka cup U13 , které se zúčastnily týmy z jižní i severní skupiny žákovské ligy mladších žáků. V této konkurenci se prostějovský tým umístil na krásném druhém místě a kvalifikoval se tak na finále Ondrášovka cupu.

1. SK Prostějov – 1.HFK Olomouc 2:0

1.SK Prostějov – SK Hranice 1:2

1.SK Prostějov – 1.FC Viktorie Přerov 2:0

1.SK Prostějov – SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:1

1.SK Prostějov – FK Šumperk 0:1

1.SK Prostějov – FC Fastav Zlín 2:1

1.SK Prostějov – SK Sigma Olomouc 1:0

Hodnocení trenéra: Kluci dnes měli pomalejší rozjezd s HFK Olomouc a v druhém utkání s Hranicemi velkou smůlu, kdy se zranil náš jediný brankář, zbytek zápasu tedy musel odchytat hráč z pole, což nás pravděpodobně stálo v tomto utkání výhru… Do dalších utkání už kluci vstoupili lépe připraveni a odehráli dobré zápasy, někdy i s kouskem štěstí, které je však ve fotbale potřeba. Klukům patří velké poděkování a gratulace k postupu do finálového turnaje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.