Search
Close this search box.

U13 1.SK Prostějov postupuje na finálový turnaj Ondrášovka cup

Středeční dopoledne patřilo v areálu za Olympijskou ulicí kvalifikaci Ondrašovka cup U13 , které se zúčastnily týmy z jižní i severní skupiny žákovské ligy mladších žáků. V této konkurenci se prostějovský tým umístil na krásném druhém místě a kvalifikoval se tak na finále Ondrášovka cupu.

1. SK Prostějov – 1.HFK Olomouc 2:0

1.SK Prostějov – SK Hranice 1:2

1.SK Prostějov – 1.FC Viktorie Přerov 2:0

1.SK Prostějov – SK Hanácká Slavia Kroměříž 2:1

1.SK Prostějov – FK Šumperk 0:1

1.SK Prostějov – FC Fastav Zlín 2:1

1.SK Prostějov – SK Sigma Olomouc 1:0

Hodnocení trenéra: Kluci dnes měli pomalejší rozjezd s HFK Olomouc a v druhém utkání s Hranicemi velkou smůlu, kdy se zranil náš jediný brankář, zbytek zápasu tedy musel odchytat hráč z pole, což nás pravděpodobně stálo v tomto utkání výhru… Do dalších utkání už kluci vstoupili lépe připraveni a odehráli dobré zápasy, někdy i s kouskem štěstí, které je však ve fotbale potřeba. Klukům patří velké poděkování a gratulace k postupu do finálového turnaje.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient