Search
Close this search box.

U Zubrů bude hostovat Martin Padrnos

Za Přerov nastoupil už třeba v několika zápasech minulé sezony. Teď si jich obránce Martin Padrnos, nositel slavného sportovního jména, připíše ještě více. Na Hané bude v prvoligovém ročníku 2018/19 hostovat ze Zlína. Opačným směrem, do Tipsport extraligy, bude mít vyřízené střídavé starty.

Sport má Martin Padrnos v krvi. Jeho otcem je Pavel Padrnos, známý český silniční cyklista, vítěz Závodu míru, účastník Tour de France a mimo jiné týmový kolega legendárního Lance Armstronga. „Cyklistika mě ale jako malého nikdy moc netáhla. Vždycky jsme ji měli doma, takže jsem to nepotřeboval dělat závodně. Věnoval jsem se dalším sportům a zůstal u hokeje,“ vysvětluje dvacetiletý zadák, proč se nepotatil. Jeho doménou byly vždy kolektivní sporty, ze všech nejvíc ho bavil a baví právě ten na bruslích a s hokejkou v ruce. Cyklistiku ale přeci jen úplně nezavrhl. „Teď momentálně mě hrozně chytla, takže si tímto způsobem doplňuji hokejovou letní přípravu,“ prozradil.

Před začátkem přípravého období na něj ve Zlíně uplatnili opci. „Pak se dohodli s Přerovem, že ten převezme mou smlouvu a začnu v jeho týmu,“ popsal Padrnos. U Zubrů by oproti zlínskému prostředí rád dostával více prostoru na ledě. Zároveň doufá, že by se v průběhu sezony mohl podívat i do extraligové sestavy Beranů.

V Přerově už několik soutěžních startů zaznamenal. V loňském ročníku jich bylo osm, daleko větší zápasovou porci si Martin Padrnos odkroutil za juniorku Zlína. „Mezi juniorským a chlapským hokejem je velký rozdíl. Junioři jsou taková lítaná, je to rychlejší. U mužů je to více o taktice, hledají se jinačí prostory pro přihrávku a podobně,“ porovnal utkání v nejvyšší mládežnické kategorii s druhou nejvyšší seniorskou soutěží v Česku.

„Martin u nás už loni ukázal, že má velký potenciál. Dá se s ním pracovat do budoucna. Domluvili jsme se se Zlínem na jeho hostování, zpátky bude mít vyřízené střídavé starty. Už se zařadil do našeho kádru a měl by u nás působit celou sezonu. Doufáme, že prokáže, co do něj vkládáme, a bude pevným článkem sestavy,“ uvedl k angažování Martina Padrnose Pavel Hanák, sportovní manažer Zubrů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient