Search
Close this search box.

U Vimperka došlo k tragické dopravní nehodě

Dopravní policisté vyjížděli v sobotu o půl jedné ráno k těžké dopravní nehodě, ke které došlo na silnici III. třídy v katastru obce Vimperk, ve směru jízdy Lipka – Vimperk. Z dopravní nehody je důvodně podezřelý řidič osobního vozidla Audi A6, který po projetí levotočivé zatáčky vyjel s vozidlem vpravo mimo komunikaci, kde havaroval do silničního vodotoku. Při dopravní nehodě došlo k těžkému zranění spolujezdkyně, která byla z místa nehody letecky transportována do nemocnice. Alkohol u řidiče je předmětem dalšího šetření.

Dopravní nehodu si převzali prachatičtí kriminalisté, kteří zahájili úkony trestního řízení ve věci přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient