U úřadu práce v Orlové probíhá revitalizace veřejného prostranství

Město Orlová začátkem července zahájilo práce na „Revitalizaci veřejného prostranství u Úřadu práce v Orlové-Lutyni“. Práce mají především zvýšit a sjednotit estetickou a životní úroveň, životnost a komfort lokality.

Jedná se o druhou etapu revitalizace, která zahrnuje rekonstrukci chodníků a schodišť. V rámci prací dojde také k odstranění stávajících konstrukcí zpevněných betonových ploch včetně obrubníků, dlažby, betonové plochy, řádku z dlažebních kostek a schodišťových stupňů u dvou ze čtyř vstupů do bytového domu.

Dojde také k výměně mřížek u stávajících odpadkových košů, k demontáži laviček a kácení keřů. Ukončení prací je naplánováno na 12. listopad 2018.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.