Search
Close this search box.

U Počenic havarovala řidička, narazila do stromu

Dnes deset minut po osmé hodině ranní vyjeli se zásahovým vozidlem profesionální hasiči ze stanice Morkovice – Slížany a dobrovolná jednotka z Morkovic – Slížan k hlášené dopravní nehodě osobního vozidla.

Nehoda se stala u Počenic – Tetětic na Kroměřížsku, kde řidička jela po namrzlé vozovce a při jízdě narazila do stromu. Řidička ve vozidle cestovala s malým dítětem. Na místo byli povoláni záchranáři. Ti matku i dítě vyšetřili na místě nehody. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění a záchranáři se mohli vrátit zpět na svou základnu.

Hasiči u havarovaného vozidla provedli protipožární opatření a zajistili proti úniku provozních kapalin. Vystrašenému dítěti předali dráčka Záchranáčka.

Na místo nehody se dostavili policisté. Ti v místě nehody řídili dopravu a dopravní policisté si převzali vyšetřování příčiny havárie řidičky.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient