Search
Close this search box.

U obce Debř zemřel při dopravní nehodě motorkář

V soboru 16. června 2018 došlo na Mladoboleslavsku okolo 20:30 hodin večer ve směru jízdy od obce Debř na obec Bakov nad Jizerou k vážné dopravní nehodě, při které zemřel řidič motocyklu.

Na uvedené komunikaci uvedl řidič vlivem rychlosti osobní vozidlo VW Passat do smyku a následně vjel do protisměru, kde se střetl s právě projíždějícím motocyklem.

Řidič osobního vozidla z místa dopravní nehody ujel, aniž by řidiči motocyklu poskytl první pomoc. Devětačtyřicetiletý motorkář utrpěl zranění neslučitelná se životem, kterým na místě podlehl.

Řidič s ujíždějícím osobním vozidlem zastavil až v obci Bakov nad Jizerou v ulici Komenského sady, kde jej ve 20:40 hodin policisté zadrželi. U třiadvacetiletého muže byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem téměř 1,7 promile alkoholu. Orientační test na přítomnost drog vyzněl rovněž pozitivně, kdy prokázal přítomnost THC. Následnou lustrací bylo dále zjištěno, že řidič není držitelem řidičského oprávnění pro žádnou skupinu.

Po odběru krve v mladoboleslavské nemocnici umístili policisté muže do policejní cely. Ten nyní čelí podezření ze spáchání trestných činů Usmrcení z nedbalosti, Neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku a Ohrožení pod vlivem návykové látky. V případě prokázání viny mu hrozí až šestiletý trest odnětí svobody.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient