Search
Close this search box.

U Nežichova se střetl traktor s osobním autem

Ve středu dne 21. března 2018 došlo v podvečerních hodinách na silnici 1/20 nedaleko odbočky na obec Nežichov ve směru na Plzeň k dopravní nehodě traktoru a osobního vozidla. Šedesátiletý muž řídil traktor s připojeným pracovním strojem bez přidělené registrační značky. Při odbočování vlevo na lesní cestu ohrozil třicetiletého řidiče, který jej v tuto dobu předjížděl s osobním vozidlem značky Škoda Octavia. Tím došlo k nárazu osobního vozidla do zadní části přípojného pracovního stroje, který se vlivem nárazu převrátil na pravý bok.

Řidič osobního vozidla chtěl traktor předjet v době, kdy měl již zapnutý směrový ukazatel. Policisté s oběma řidiči provedli dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu, která vyšla negativně. U řidiče osobního vozidla policisté zjistili, že vozidlo má propadlou technickou kontrolu. Škoda byla předběžně odhadnuta na částku kolem 250 tisíc korun. Případ je nadále v šetření policistů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient