U Nesovic se při nehodě zranili tři lidé

V neděli dopoledne zasahovali hasiči u dopravní nehody v Nesovicích na Vyškovsku. Při nehodě se zranili tři lidé. Silnice byla v místě události po dobu zásahu uzavřena. Na místě se nacházely tři zraněné osoby, kterým hasiči poskytli do příjezdu záchranné služby první pomoc. Jednotky dále zabezpečily vozidla proti vzniku požáru, zasypaly uniklé provozní kapaliny sorbentem a po dobu šetření usměrňovaly v okolí nehody provoz.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.