U Milovic došlo k řetězové dopravní nehodě

V pátek 18. května krátce před patnáctou hodinou došlo v katastru obce Milovice za odbočkou na obec Stračov k dopravní nehodě. Čtyřiatřicetiletý cizí státní příslušník řídil nákladní vozidlo s návěsem ve směru od Milovic na Klenice. Na přímém úseku se zřejmě plně nevěnoval řízení a zezadu narazil do posledního v koloně stojícího nákladního vozidla s návěsem.

Vlivem nárazu došlo k následné řetězové srážce celkem dvou nákladních a tří osobních automobilů. Při dopravní nehodě utrpěl zranění řidič nákladního vozidla Daf, které si vyžádalo převoz do nemocnice. Ke zranění jiných osob nedošlo. Alkohol na místě policisté u všech řidičů zúčastněných vozidel vyloučili provedenou dechovou zkouškou. Celková škoda je předběžně vyčíslena na hodnotu přesahující 830 tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.