Search
Close this search box.

U Lidového domu přibydou nová parkovací místa

Čtrnáct nových parkovacích míst včetně jednoho pro osoby se sníženou schopností pohybu a orientace nabídne nové parkoviště vedle Lidového domu. Jeho stavba by měla začít v druhé polovině července a hotová by měla být do konce října letošního roku.

„Výstavba parkoviště si vyžádá investici ve výši dvou a půl milionu korun bez DPH. Kromě čtrnácti nových parkovacích míst na povrchu ze zámkové dlažby zde vyroste také oplocení a nové osvětlení v podobě šesti stožárových svítidel,“ přiblížil starosta Vsetína Jiří Růžička. Na základě výběrového řízení na dodavatele stavby, do kterého podalo nabídku celkem osm firem, komise pro hodnocení nabídek vybrala dle kritéria nejnižší nabídkové ceny jako dodavatele společnost OPEN RE-ECO. Ta stavbu provede za 2,57 milionu korun bez DPH. Rada města Vsetína na svém zasedání ve středu 21. března schválila uzavření smlouvy s uvedenou vítěznou firmou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient