U Klatov se střetlo osobní auto s autobusem, jeden z řidičů skončil v nemocnici

V úterý 16. října 2018 jel třicet minut po desáté hodině dopoledne jednašedesátiletý muž z obce na Horažďovicku s vozidlem značky Škoda Felicia po komunikaci ve směru od Bolešin na Klatovy. Na křižovatce na obec Čínov, vjel s vozidlem do protisměru, kde se čelně střetl s projíždějícím autobusem. Na místo okamžitě vyjeli zdravotníci, hasiči a policisté.

Při dopravní nehodě jednašedesátiletý muž utrpěl zranění a byl leteckou záchrannou službou transportován do nemocnice v Plzni, kde byl vyžádán i odběr krve. Další dvě osoby byly se zraněními převezeny do nemocnice v Klatovech k ošetření, kdy se jednalo o cestující z autobusu.

Odhadnutá hmotná škoda činí 120 tisíc korun.

Policie okolnosti i příčinu dopravní nehody dále šetří.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.