U Klatov došlo k havárii motocyklu, mladý řidič se spolujezdkyní utrpěli zranění

Ve čtvrtek 9. srpna 2018 okolo 15.45 hodin jel mladistvý řidič z obce u Klatov s motocyklem značky Honda po silnici II/185 ve směru od Klatov na Svrčovec. Projížděl pravotočivou zatáčku a nepřizpůsobil rychlost jízdy, dostal se s motocyklem do smyku a následně došlo k pádu motocyklu i s řidičem a spolujezdkyní na komunikaci. Při dopravní nehodě řidič i spolujezdkyně utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice v Klatovech k ošetření. U řidiče byla provedena dechová zkouška s negativním výsledkem.

Odhadnutá hmotná škoda činí 20 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.