Search
Close this search box.

U Ivanovic na Hané havarovalo osobní auto, řidič zemřel

Na obslužné komunikaci podél dálnice D1 mezi Ivanovicemi na Hané a Tištínem narazilo odpoledne osobní vozidlo do stromu. Na místě zemřel řidič auta a tři spolucestující se zranili.

Po půl čtvrté zasahovali hasiči z Jihomoravského a Olomouckého kraje u vážné dopravní nehody osobního vozu. Ve vozidle, které narazilo do stromu, cestovali čtyři lidé. Hasiči museli z vozu vyprostit pomocí hydraulického nářadí spolujezdce z předního sedadla.

Na místě zasahovaly záchranné služby z obou krajů včetně dvou vrtulníků letecké záchranné služby. Přes veškerou snahu záchranářů řidič podlehl zraněním. Zraněné transportovaly sanitky a vrtulník do nemocnic.

Hasiči zabezpečili vozidlo proti případnému vzniku požáru. Po zadokumentování místa nehody Policií ČR, jej navijákem vytáhli zpět na vozovku a uklidili silnici. Zásah ukončili po devatenácté hodině.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient