U Ivanovic na Hané havarovalo osobní auto, řidič zemřel

Na obslužné komunikaci podél dálnice D1 mezi Ivanovicemi na Hané a Tištínem narazilo odpoledne osobní vozidlo do stromu. Na místě zemřel řidič auta a tři spolucestující se zranili.

Po půl čtvrté zasahovali hasiči z Jihomoravského a Olomouckého kraje u vážné dopravní nehody osobního vozu. Ve vozidle, které narazilo do stromu, cestovali čtyři lidé. Hasiči museli z vozu vyprostit pomocí hydraulického nářadí spolujezdce z předního sedadla.

Na místě zasahovaly záchranné služby z obou krajů včetně dvou vrtulníků letecké záchranné služby. Přes veškerou snahu záchranářů řidič podlehl zraněním. Zraněné transportovaly sanitky a vrtulník do nemocnic.

Hasiči zabezpečili vozidlo proti případnému vzniku požáru. Po zadokumentování místa nehody Policií ČR, jej navijákem vytáhli zpět na vozovku a uklidili silnici. Zásah ukončili po devatenácté hodině.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak