U hlučínských fotbalistů dochází ke změnám v žákovských kategoriích

Výraznou změnou je angažování dlouholetého trenéra žákovských kategorií Jana Pagáče na pozici šéftrenéra SpSM.

Jistě negativní změnou o proti loňskému ročníku je spadnutí z žákovské TOP ligy v kategoriích U15 a U14. V tomto zvláštním systému barážového utkání prohráli hlučínští s Hodonínem na penalty a s touto soutěží se minimálně na rok loučí. Nezbývá nic jiného, než tvrdě pracovat a vybojovat nejvyšší soutěž zpět do Hlučína.

V personálním obsazení došlo rovněž k několika změnám. Kategorii U-15 povede Jiří Mostýn a Jiří Brančík, kteří tak pokračují se stejným ročníkem, jako v předešlé sezoně. U14 přebral trenér Michal Janík, asistentem pak Václav Mozol. Kategorii U13 povedou trenéři Libor Fryč s Tomášem Horsinkou. U12 bude mít na starosti trio trenérů, ve složení Jan Pagáč, Daniel Bienek a Michal Starowicz.

Všechny kategorie by měly v přípravě odehrát několik přípravných utkání, 18. srpna začínají pro všechny žákovské týmy mistrovská utkání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient