U hlučínských fotbalistů dochází ke změnám v žákovských kategoriích

Výraznou změnou je angažování dlouholetého trenéra žákovských kategorií Jana Pagáče na pozici šéftrenéra SpSM.

Jistě negativní změnou o proti loňskému ročníku je spadnutí z žákovské TOP ligy v kategoriích U15 a U14. V tomto zvláštním systému barážového utkání prohráli hlučínští s Hodonínem na penalty a s touto soutěží se minimálně na rok loučí. Nezbývá nic jiného, než tvrdě pracovat a vybojovat nejvyšší soutěž zpět do Hlučína.

V personálním obsazení došlo rovněž k několika změnám. Kategorii U-15 povede Jiří Mostýn a Jiří Brančík, kteří tak pokračují se stejným ročníkem, jako v předešlé sezoně. U14 přebral trenér Michal Janík, asistentem pak Václav Mozol. Kategorii U13 povedou trenéři Libor Fryč s Tomášem Horsinkou. U12 bude mít na starosti trio trenérů, ve složení Jan Pagáč, Daniel Bienek a Michal Starowicz.

Všechny kategorie by měly v přípravě odehrát několik přípravných utkání, 18. srpna začínají pro všechny žákovské týmy mistrovská utkání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.