U Dehtína došlo ke strážce dvou vozidel

V pondělí 21. května jel třiadvacetiletý muž z Kdyně ve směru od obce Štěpánovice na Dehtín, kde na křižovatce se silnicí vedoucí na skládku nedodržel bezpečnou vzdálenost za před ním jedoucím vozidlem . Přední částí vozidla narazil do zadní části Felicie, které bylo odraženo vpřed za před ním stojící Renault, se kterým řidič odbočoval vlevo a dával přednost protijedoucím vozidlům.

Odhadnutá hmotná škoda činí 75 tisíc korun.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.