Search
Close this search box.

U Čížové se odehrála tragická nehoda, dva lidé zemřeli

Vážná nehoda komplikovala provoz na silnici u Čížové na Písecku. Včera v dopoledních hodinách zde došlo ke střetu dvou osobních automobilů.

Informaci o nehodě přijali operátoři tísňové linky jedenáct minut po jedenácté hodině. Jednalo se o střet osobních aut Audi a Škoda Fabia. Následky nehody nepřežili dva lidé. Další tři utrpěli zranění. Na místo nehody vzlétnul i vrtulník.

Krátce před 13. hodinou byla vyproštěna těla z havarovaných aut. Policie šetření nehody ukončila sedm minut před půl třetí odpoledne.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient