U Černilova došlo ke střetu cyklisty s bruslařkou

Včera 7.10. krátce před 15. hodinou došlo na účelové komunikaci vedoucí podél silnice II. třídy č. 308 mezi Hradcem Králové a Černilovem ke střetu cyklisty a bruslařky. Dle prvotního šetření mělo ke střetu dojít tak, že cyklista jedoucí od Hradce Králové zezadu narazil do ženy, která před ním jela na kolečkových bruslích. Oba dva byli zraněni a převezeni do hradecké fakultní nemocnice na vyšetření. Policisté u obou vyloučili alkohol dechovou zkouškou. Ke škodě na majetku nedošlo.

Přesná příčina nehody a míra zavinění je předmětem dalšího šetření dopravních policistů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.