U baru se poprali čtyři muži

Policisté v Klatovech přijali v neděli 18. března tohoto roku v ranních hodinách oznámení o fyzickém napadení. Policisté vyjeli do ulice Čs. Legií, kde se u baru fyzicky napadli muži. Na místě veřejnosti přístupném došlo k vzájemnému fyzickému napadení mezi čtyřmi muži, kteří byli pod vlivem alkoholu. Poškozený třiadvacetiletý muž z Ostravska nadýchal 0,70, jednadvacetiletý cizinec 1,25, třiadvacetiletý cizinec 1,55 a pětadvacetiletý cizinec 0,78 promile alkoholu. Dva zranění muži vyhledali lékařské ošetření a u jednoho nastala pracovní neschopnost.

K dalšímu fyzickému napadení došlo v sobotu 17. března v Klatovech na ulici Pražské. U baru pachatel fyzicky napadl jednadvacetiletého cizince, který pobývá v obci na Klatovsku. Zraněný muž byl převezen k lékařskému ošetření do zdravotnického zařízení.

Policie v obou případech zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a fyzická napadení dále strážníci prověřují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient