U baru se poprali čtyři muži

Policisté v Klatovech přijali v neděli 18. března tohoto roku v ranních hodinách oznámení o fyzickém napadení. Policisté vyjeli do ulice Čs. Legií, kde se u baru fyzicky napadli muži. Na místě veřejnosti přístupném došlo k vzájemnému fyzickému napadení mezi čtyřmi muži, kteří byli pod vlivem alkoholu. Poškozený třiadvacetiletý muž z Ostravska nadýchal 0,70, jednadvacetiletý cizinec 1,25, třiadvacetiletý cizinec 1,55 a pětadvacetiletý cizinec 0,78 promile alkoholu. Dva zranění muži vyhledali lékařské ošetření a u jednoho nastala pracovní neschopnost.

K dalšímu fyzickému napadení došlo v sobotu 17. března v Klatovech na ulici Pražské. U baru pachatel fyzicky napadl jednadvacetiletého cizince, který pobývá v obci na Klatovsku. Zraněný muž byl převezen k lékařskému ošetření do zdravotnického zařízení.

Policie v obou případech zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví a fyzická napadení dále strážníci prověřují.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.