U aquaparku srazil náklaďák cyklistku, policie hledá svědky nehody

Ve středu 20. června došlo poblíž vyškovského aquaparku k dopravní nehodě. Asi deset minut před třetí hodinou odpoledne předjíždělo nákladní vozidlo s přívěsem v ulici Sportovní cyklistku. Řidič nákladního automobilu při předjíždění a následném stáčení vpravo zachytil ženu na bicyklu. Ta upadla na vozovku. Šofér zastavil poblíž nehody, nicméně uvádí, že si střetu s cyklistkou nepovšiml. Ženu převezli záchranáři s nespecifikovaným zraněním do nemocnice. Dechové zkoušky u obou vyloučily požití alkoholu.

Pokud byste mohli přispět k objasnění této nehody, kontaktujte policisty na telefonu 725 514 773 nebo využijte bezplatnou linku 158.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.