Tým hokejistů Klatov nestačil na ambiciózní Sokolov

Ve druhém přípravném zápase narazili hokejisté SHC Klatovy na silný Sokolov, který se netají touhou postoupit do Chance Ligy. První třetinu sice domácí vyhráli, ale ve zbytku zápasu byl soupeř lepší a otočil vývoj zápasu na konečných 6:1.

První třetina nabídla vyrovnanou a svižnou podívanou, ve které se domácí dostali brzy do vedení, když se ranou z mezikruží prosadil Josef Roubal. Poté se hrálo nahoru dolů, šance byly na obou stranách, ale koncovka byla vždy nepřesná. Jednu střelu domácích zastavila tyčka.

Od druhé třetiny začal mít Sokolov navrch, nejprve z dorážky vyrovnal skóre Rulík, následně se v předbrankovém prostoru nejlépe zorientoval Keszi a poslal tak Sokolov do vedení. V polovině utkání hráli domácí přesilovku, ale na hostujcího brankáře vyzrát nedokázali. Ve 37. minutě dostali hosté možnost trestného střílení, ale domácí brankář své parťáky podržel. To hosty mrzet nemuselo, jelikož se o chvíli později krásnou individuální akcí prezentoval Zadražiil a hosté tak šli do kabin s dvougolovým náskokem.

Třetí třetina už byla jasně v režii sokolovského týmu. Nejprve se ve 45. minutě dostal přes všechny bránící hráče Hruška a blafákem navýšil vedení svého týmu. Následně se na chvilku osmělili také domácí bojovníci, ale v některých momentech chyběla přesnost, jindy zase větší klid. Pátý gól Baníku přidal sedm minut před koncem Trapl. V závěru využili hosté ještě přesilovou hru, ve které se prosadil Hotěk a dal tak výsledku konečnou podobu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient