Tylův dům v Poličce hostí soutěž mladých baristů

Dnes dopoledne zahájil v Tylově domě v Poličce ředitel SOŠ a SOU Polička Mgr. Boris Preissler společně s místostarostou města Bc. Antonínem Kadlecem celorepublikovou soutěž zaměřenou na dovednosti žáků z oboru Gastronomie, Kuchař-číšník, Číšník – Soutěž mladých baristů třetí kávové vlny.

Akce probíhá po celý čtvrteční den v Tylově domě v Poličce. SOŠ a SOU Polička pozvala kromě soutěžích i zajímavé hosty, nabídka jejich gastronomických zázraků potěší milovníky dobré kávy, ale i nových trendů ve stravování. Připraveny jsou i ochutnávky slovenských pokrmů, obdivovat můžete šikovnost barmanů při míchání drinků a mnoho dalších lákadel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak