Týden hokeje na Kladně stylově odstartoval

Na šest desítek dětí si v pondělí na ČEZ stadionu vyzkoušelo, jaké to je být kladenským hokejistou. První hokejové krůčky udělali kluci i holky pod dohledem zkušených trenérů a klubových legend, včetně majitele a útočníka Rytířů Jaromíra Jágra!

„Hokejové začátky nejsou jednoduché. Týden hokeje je skvělá akce, jejím cílem je přilákat co nejvíc dětí na zimní stadiony a vytvořit co největší konkurenci, abychom zase začali vozit medaile. Jsem moc rád, že přišlo hodně dětí,“ řekl Jágr novinářům.

Společnost hokejovému králi na ledě dělali kromě hráčů A-týmu i další velké osobnosti. Zhruba hodinový program na ledě zahájili olympijští vítězové Pavel Patera a Libor Procházka společně s kanonýrem Petrem Tonem. Při cvičeních na ledě zase vypomáhali Jiří Tlustý a Radek Smoleňák. „Dnes nešlo tolik o to, abychom děti něco učili. Snažili jsme se jim hlavně ukázat, že hokej je zábava v kolektivu a je to mnohem lepší, než sedět doma u počítače,“ prohlásil bývalý kapitán národního týmu.

Druhá náborová akce v rámci Týdne hokeje se na ČEZ stadionu uskuteční v neděli 23. září od 15 hodin, tentokrát pod patronací oddílu PZ Kladno.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.