Turistická hra Toulky nejen Královédvorskem je ve své třetině, bude se losovat o ceny

(Aktualizováno před )

Se začátkem letošní letní sezony spustilo město Dvůr Králové nad Labem turistickou hru s názvem Toulky nejen Královédvorskem. Ta má podpořit cestovní ruch a díky ní turisté zavítají na atraktivní místa regionu i za jeho hranicemi. Návštěvníci mají možnost zapojit se do tzv. malé nebo velké hry. Ti, kteří se rozhodli hrát velkou hru o zajímavé ceny, budou po odevzdání vyplněné hrací karty či po jejím odeslání na adresu městského informačního centra (náměstí T. G. Masaryka 2, Dvůr Králové nad Labem) zařazeni do slosování. To se poprvé uskuteční 28. září 2018 v rámci tradičního Svatováclavského posvícení. Poslední den pro odevzdání či zaslání vyplněné hrací karty do tohoto kola losování je 15. září 2018.

Ve velké hře se soutěží např. o let letadlem, víkendové pobyty na Kuksu, v Safari Parku Dvůr Králové nebo v bělohradských slatinných lázních, dále o poukazy do kaváren a restaurací apod. Takže pokud soutěžíte a máte vyplněnou hrací kartu, neváhejte.

Toulky nejen Královédvorskem ale nekončí, hra bude pokračovat až do roku 2020, turisté tak mohou i nadále soutěžit, buď průběžně o drobné ceny (svačinový box, plyšák, cyklolahev, batoh), nebo o hodnotné ceny v dalších kolech losování, které se uskuteční v září 2019 a září 2020.

S turistickou hrou Toulky nejen Královédvorskem a jejími pravidly se můžete blíže seznámit na turistickém portálu města www.dvurkralove.cz a nově je hra publikována i na portálu Kudy z nudy.

Převzato ODTUD
Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz