Turista už svůj odložený batoh nenašel, přišel o věci v hodnotě 15 000 korun

Na nepříjemný zážitek bude nerad vzpomínat turista, který si nechal své věci bez dozoru. Na několik minut si odložil na autobusové zastávce v Pavlově svůj batoh, v němž měl uložené nejen věci na kempování, ale také doklady a oblečení. Než se vrátil z obchodu zpět, zjistil, že batoh zmizel beze stopy.

Turista tak přišel o věci v hodnotě téměř 15 tisíc korun. Událostí, která se stala ke konci uplynulého týdne, se zabývají kolegové z mikulovského obvodního oddělení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.

Jak se rodí pamětní mince? Poodhalte tajemství ražby mincí

Mince provázejí lidstvo již více než dvě tisíciletí. Nástroje používané pro výrobu mincí se za tu dlouhou dobu sice výrazně proměnily, některé věci ale přetrvávají. Ať už jde o klasické oběživo či mince pamětní, stále se jedná o poměrně složitý proces, který v sobě snoubí uměleckou, řemeslnou i čistě technologickou stránku.