Třinec podpořil sociální aktivity dotacemi

Město Třinec opět podpořilo v rámci „Dotačního programu na podporu projektů v sociální oblasti ve městě Třinec na rok 2018“ neziskové organizace, které poskytují návazné sociální aktivity občanům města Třince.
Podpořeny byly projekty zaměřené na prorodinné aktivity jako posilování rodičovských kompetencí či prevence sociálně negativních jevů v rodině, dále pak projekty zaměřené na aktivity osob se zdravotním postižením a seniorů a v neposlední řadě i projekty, které jsou zaměřeny na prevenci sociálního vyloučení či kriminality. Město Třinec tak podpořilo 12 projektů neziskových organizací celkovou částkou 321 600 Kč. Rozdělení dotací je přiloženo.

Sociální oblast je dlouhodobě v centru pozornosti třinecké radnice. Kromě výše uvedeného dotačního programu město pravidelně individuálními dotacemi podporuje fungování třineckých sociálních služeb či financuje provoz dvou příspěvkových organizací poskytujících sociální služby a mnohé další.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient