Třiadvacetiletý mladík napadal svou matku, hrozí mu až tři roky za mřížemi

Policisté z Habartova sdělili 23letému muži ze Sokolovska podezření ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a nebezpečné vyhrožování. Takového jednání se měl podezřelý muž dopustit přímo na Štědrý den roku 2017 ve večerních hodinách. V domě na Sokolovsku měl nejprve slovně vyhrožovat své matce a poté ji několikrát fyzicky napadnout. Uvnitř domu jí měl uhodit do obličeje a v napadání pokračoval na pozemku před domem. Tam ji měl napadnout několika kopy do nohy a hrudníku. Zranění ženy si vyžádalo lékařské ošetření v nemocnici.

V případě prokázání viny hrozí muži trest odnětí svobody až na tři roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak