Search
Close this search box.

Tři vozidla se srazila na křižovatce v Hradci Králové

V pátek 16.3. v 7.20 na křižovatce ulic Kladská a Lipová v Hradci Králové došlo k dopravní nehodě tří vozidel. K té došlo tak, že 30letá řidička osobního vozidla Peugeot Partner nedala při vyjíždění z vedlejší silnice přednost nákladnímu vozidlu Citroen Jumper, které jelo z její levé strany, a narazila do něho. Nákladní vozidlo vlivem nárazu bylo odhozeno na autobus MHD, který stál v protisměru a dával přednost, aby mohl odbočit vlevo. K žádnému zranění osob nedošlo. Všichni tři řidiči byli podrobeni dechové zkoušce s negativním výsledkem.

Škoda na Peugeotu byla odhadnuta na 110 tisíc, na Citroenu také 110 tisíc a na autobusu 40 tisíc korun. Z důvodu vzniklých závad policisté zadrželi osvědčení o registraci vozidla u osobního a nákladního auta. Policisté nehodu na místě vyřešili uložením blokové pokuty řidičce osobního vozidla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient