Search
Close this search box.

Tři osoby užívaly drogu přímo pod kamerami

V úterý 13. března krátce před druhou hodinou ranní spatřil operátor městského kamerového systému na Sokolském ostrově v Českých Budějovicích podezřelý pohyb tří osob. Jedna z nich vysypala neznámou látku na plochu displeje mobilního telefonu. Trojice vzápětí začala látku vdechovat. Podezření na návykovou látku se vydala prověřit hlídka městské policie. Strážníci na místě zastihli sedmnáctiletého mladíka ve společnosti svých dvou osmnáctiletých kamarádů. Ti se strážníkům nejprve snažili tvrdit, že neznámou látku nalezli. Jakmile však strážníci vyrukovali s důkazem ve formě kamerového záznamu, obrátili. Přiznali, že se skutečně jedná o omamnou a psychotropní látku, kterou si sami přinesli.

Strážníci na místo mezitím přivolali hlídku Policie ČR. Zda se bude jednat o přestupek nebo trestný čin, bude předmětem dalšího šetření policistů z obvodního oddělení Policie ČR v ulici 28. října.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient