Search
Close this search box.

Tři muži bezdůvodně napadli muže na zastávce

V podvečer dne 16. června 2018 byli strážníci vysláni k zastávce MHD v Ostravě-Radvanicích, kde mělo dojít k napadení osoby. Po příjezdu na místo hlídka kontaktovala muže, který měl silně krvácející osmicentimetrovou tržnou ránu pod okem.

Napadený hlídce sdělil, že seděl klidně na lavičce. Následně k němu přistoupila tříčlenná skupinka mladíků. Jeden z nich jej bezdůvodně několikrát udeřil do obličeje a po pádu z lavičky muže začali společně kopat. Ve stejnou dobu zavolal na tísňovou linku svědek celé události, který sledoval 3 osoby ve vozidle. Podle tvrzení volajícího se jednalo o možné podezřelé z napadení mladíka. Strážníci ihned vyjeli za svědkem události. Tři osoby (ve věku 15, 19 a 21 let) podezřelé ze spáchání trestného činu zajistili a po příjezdu státních policistů je předali k dalšímu šetření. Napadeného muže převezla záchranná služba do nemocnice k ošetření.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient