Tři auta poškodil neznámý vandal v Berouně, policie po něm pátrá

Berounští policisté řeší hned tři případy poškozených zaparkovaných vozidel, kdy neznámý pachatel poškrábal lak a způsobil desetitisícové škody.

K prvnímu případu došlo v době od 12:30 hod. dne 14. 4. 2018 do 09:00 hod. dne 15. 4. 2018 v Berouně, v ulici Kollárova, kde neznámý pachatel poškodil zaparkované vozidlo tovární značky Škoda Superb. U vozidla poškrábal lak na pravých zadních dveřích, levých předních dveřích a dveřích zavazadlového prostoru. Způsobená škoda byla vyčíslena na částku 40.000,-Kč.

K druhému případu došlo v době od 19:00 hod. dne 14. 4. 2018 do 09:52 hod. dne 15. 4. 2018 v Berouně, v ulici Třída Míru, na parkovišti u OD Penny. Zde u zaparkovaného vozidla tovární značky Lexus, poškrábal neznámý pachatel lak na levých předních dveří a dále na blatníku pravého zadního kola. Předběžná způsobená škoda byla vyčíslena na částku 40.000,-Kč.

Ke třetímu případu došlo dne 11. 4. 2018 v době od 08:00 hod. do 17:00 hod., na přesně nezjištěném místě v Berouně, kdy neznámý pachatel poškodil vozidlo tovární značky Škoda Octavia, u kterého poškrábal pravý přední blatník, pravé přední dveře, pravé zadní dveře, pravý zadní blatník, levé přední dveře a levé zadní dveře. Majitel vozidla si poškození všiml až později a celou věc oznámil policistům. Způsobená škoda v tomto případě byla vyčíslena na částku 20.000,-Kč.

Policisté nevylučují, že tato poškození může mít na svědomí jeden pachatel, po jehož totožnosti pátrají.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.