Search
Close this search box.

Třetiligoví fotbalisté Písku se v Radotíně neprosadili

Písečtí třetiligoví fotbalisté se v sobotu 10. listopadu představili v předposledním soutěžním utkání roku 2018 na půdě pražské Olympie Radotín, které podlehli výsledkem 0:2.

Mnozí fanoušci si Olympii pomatují ještě jako tým z Hradce Králové, tedy spíše z Kuklen, kde své zápasy hrávala. Po postupu do FNL následovalo stěhování do Prahy a po neúspěšné sezóně sloučení s SC Radotín a návrat do ČFL.

Ve třetí nejvyšší soutěži se Pražané neztrácejí a drží se v první polovině tabulky, k čemuž nyní přispěli také fotbalisté od Otavy, kteří zde nechali všechny tři body. Zápas 14. kola České fotbalové ligy se rozhodoval už v úvodní třicetiminutovce, kdy se domácí dostali do vedení, jež si po zbytek utkání pohlídali. Žlutomodrým ke vstřelení alespoň kontaktního gólu nepomohl ani příchod ofenzivních hráčů do druhé půle.

Olympia sice nepatří mezi nejsilnější týmy na domácím hřišti a obávaným soupeřem je především v roli hostujícího celku, ale tentokrát uspěla.

Olympia Radotín – FC Písek 2:0 (0:0)

Branky: 12. Brabenec, 31. Bassey.

ŽK: 1:4 (Ježdík – Milec, J. Held, Voráček, Vacovský)

Rozhodčí: Hanousek – Martínek, Šafránková. Delegát: Urban.

Diváků: 100.

Sestava Olympia Radotín: Čáp – Pelyak, Broukal, Ježdík, Jiránek, Dancák, Trýzna (86. Petryk), Koutenský, Hadi (77. Zubashivskyi), Bassey (90. Artemuk), Brabenec (63. Ježdík).

Sestava FC Písek: Hajdušek – Benetka, Vacovský, Vávra, Hanzlík (73. Presl), Hrachovec (46. M. Held), Holý (65. Januška), Kulík (46. Pinc), Milec (83. Ric), J. Held, Voráček.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient