Search
Close this search box.

Trenér ostravských futsalistů vyhlíží start sezony

V přípravě odehráli ostravští futsalisté tři utkání, kdy papírově měla kvalita soupeřů rostoucí tendenci. S bilancí dvou vítězství a jedné remízy byli spokojeni, ač o vítězství šlo primárně pouze ve finále krajské části poháru, které futsalisté zvládli.

V přípravě dostali velký prostor nováčci v týmu. V závěru třetího utkání při power play soupeře dali příležitost těmto nováčkům, aby si to vyzkoušeli, což napomohlo soupeři k obratu utkání, ale kluci si to potřebují osahat naostro. Nakonec se zapojilo 6 nováčků, kteří určitě přinesou do týmu větší konkurenci. Bohužel v začátku sezony bude kvůli zraněním či fotbalovým povinnostem chybět několik zkušených hráčů a tak ti nejlepší z nových hráčů dostanou šanci hned v úvodu soutěže. Nicméně trenér nemá pochyby o tom, že to zvládnou. Sezóna bude náročná a dlouhá a šanci tedy určitě dostanou všichni. Kvalita druhé ligy opět vzroste, neboť mezi dvanácti účastníky budou hned čtyři exligové týmy (Hodonín, Jeseník, Třinec, Vysoké Mýto), ale týmové ambice budou jako vždy dostat se, co nejvýše to jen bude možné. Určitě by chtěli zamíchat pořadím mezi těmito favority soutěže.

Hned v prvním kole futsalisty čeká jeden z favoritů, který by se chtěl v co nejkratší době vrátit do první ligy. Jeseník bude po dlouhé době svá utkání hrát ve své domovské hale. Domácí nastoupí s obrovskou motivací předvést se před vlastním publikem, které bylo pro soupeře vždy nepříjemnou součástí utkání. Úkolem tedy bude nejen vyrovnat se domácím v jejich nasazení, ale také s nepříznivým prostředím.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient