Search
Close this search box.

Trenér hokejistů Břeclavi David Bartal hodnotí přípravné utkání s Hodonínem

Jak byste zhodnotil první utkání?

Toto první utkání se mi těžko hodnotí, ještě není manšaft poskládaný tak, jak by se mělo hrát v sezóně. Nebylo ještě vidět žádné sehrání hráčů. V první třetině bylo vidět, že nás Hodonín přehrával a že jsou na ledě jistějším týmem. Ve druhé třetině kluci přestali bruslit a chtěli hrát ve stoje. Ve třetí třetině už kluci začali plnit na čem jsme se domlouvali, začali bruslit a pak jsme také vstřelili rozhodující gól. Myslím, že druhou půli třetí třetiny už jsme nad Hodonínem měli navrch.

Co říkáte na mladého brankáře Michala Martinčíka?

Výborné…. Byl jsem velice spokojený s výkonem, měl překrásné zákroky. Na tak mladého gólmana luxusní výkon. Před tím jsem ho ještě chytat neviděl, tak se mi to těžko hodnotí, ale jak odchytal tu půlku zápasu a na to že je to ročník 2002 – klobouk dolů.

Bude ještě nějaké doplnění kádru?

No dozvěděl jsem se, že Andreas Jajcay a Dominik Směřička letos budou nastupovat za Hodonín. Něco máme rozjednané vzhledem tomu, že nemáme dostatek obránců, ale především bychom to chtěli doplňovat našimi mladými hráči, kteří by měli dostávat šanci.

Rozhovor s kapitánem týmu Jakubem Klimovičem

Pane kapitáne jak se cítíte po vyhraném zápase?

Lehce unaveně…. Máme začátek přípravy, byli jsme třikrát na ledě. Moc jsme toho zatím ještě nestihli potrénovat, takže i ten zápas bereme jako součást přípravy.

Vaše góly byly v utkání klíčové, co ostatní? Jak se podíleli na utkání?

Tak hlavně u jednoho spoluhráče, který dal také dva góly to byla náhoda … (smích) Ale na druhou stranu to velmi pěkně oslavil a všechny nás pobavil tak doufám, že to bude předvádět i v sezóně

Jak vás překvapil mladý gólman?

Musím říct, že zaslouží chválu. Přeci jenom je to ještě teenager a dneska naskočil do půlky zápasu, byl studený a stejně předvedl vynikající výkon. Měl několik parádních zákroků, myslím si, že když bude na sobě nadále pracovat tak by mohl být platným členem A-týmu.

Rozhovor s brankářem Michalem Martinčíkem

První zápas za seniory?

Ano je to tak.

Polovina zápasu odchytaná a hned první nula, jak se cítíš?

Je to neskutečný pocit. Je to velký zlomový bod v mém hokejovém životě a jsem hrozně rád, že to vyšlo, i díky naší skvělé obraně.

Pomáhali ti kluci hodně? Cítil si se v brance dobře?

Jo kluci mi pomáhali skvěle, jak psychicky před zápasem, tak i přímo v zápase svu bojovností a chtěl bych jim tímto moc poděkovat.

Nebyl pro tebe problém, že si naskočil do zápasu studený v půlce druhé třetiny?

Ne ne, věděl jsem to dopředu, takže jsem měl na střídačce čas se připravit a rozcvičit a evidentně to vyšlo.

Baví tě chytat více za muže nebo za juniory?

Za muže je to neskutečný pocit, je to úplně něco jiného a baví mě to asi víc za muže, je to úplně jiný hokej.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient