Search
Close this search box.

Třebíčští fotbalisté prohráli s Chotěboří

Třebíč má za sebou další nepovedené utkání, tentokrát prohrála v Chotěboři 3:0. Domácí se ujali vedení 1:0 po vlastní brance Karáska Tentýž hráč byl v 63. min. vyloučen po druhé žluté kartě a domácí dokázali nabídnuté šance plně využít. V početní převaze totiž přidali další dvě branky a rozhodli tak o celkovém vítězství 3:0.

FC CHOTĚBOŘ – HFK TŘEBÍČ 3:0

Branky: 26. Karásek (vl.), 75. a 80. Bělovský. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1 : 3. ČK: 0 – 1 (63. Karásek). Diváků: 75.
Chotěboř: Dobrovolný – Keller, Čáp, Ďoubal, Moravec, Běloušek (80. Tůma), Martin Somerauer, Marek Somerauer, Bělovský, Hanousek (80. Voborník), Nedvěd (63. Odvářka).
Třebíč: Brice – Hrbáček, Karásek, Pecka, R. Bence – O. Uličný (83. V. Bence), Sandy, Lorenc, Benáček, J. Uličný (88. Meczl) – Florián.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient