Třebíčští fotbalisté prohráli s Chotěboří

Třebíč má za sebou další nepovedené utkání, tentokrát prohrála v Chotěboři 3:0. Domácí se ujali vedení 1:0 po vlastní brance Karáska Tentýž hráč byl v 63. min. vyloučen po druhé žluté kartě a domácí dokázali nabídnuté šance plně využít. V početní převaze totiž přidali další dvě branky a rozhodli tak o celkovém vítězství 3:0.

FC CHOTĚBOŘ – HFK TŘEBÍČ 3:0

Branky: 26. Karásek (vl.), 75. a 80. Bělovský. Rozhodčí: Novák. ŽK: 1 : 3. ČK: 0 – 1 (63. Karásek). Diváků: 75.
Chotěboř: Dobrovolný – Keller, Čáp, Ďoubal, Moravec, Běloušek (80. Tůma), Martin Somerauer, Marek Somerauer, Bělovský, Hanousek (80. Voborník), Nedvěd (63. Odvářka).
Třebíč: Brice – Hrbáček, Karásek, Pecka, R. Bence – O. Uličný (83. V. Bence), Sandy, Lorenc, Benáček, J. Uličný (88. Meczl) – Florián.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.