Search
Close this search box.

Třebíčsko má novou aplikaci na tříděný odpad

Začátkem roku 2017 byla spuštěna nová aplikace do mobilních telefonů pro obce regionu Třebíčsko. Tato aplikace umožňuje jednoduchým způsobem zjistit aktuální informace o kontejnerech na odpad v Třebíči a přiléhajících obcích. Cílem projektu je zamezit přeplňování sběrných nádob, řešit nepořádek na kontejnerových stanovištích a optimalizovat systém svozu.
kontejnery
Prostřednictvím APLIKACE mohou občané zaslat zprávu na dispečink a informovat je například o poškození kontejneru či přeplnění svozové nádoby. Svozová firma může následně reagovat na vaši zprávu zařazením do svozových tras. Získáte také online přístup k základním informacím o třídění odpadů, které jsou v aplikaci shrnuty.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient