Traktor pohřbil svého majitele. Už je to druhý případ tento týden

Traktor s valníkem se na louce nedaleko Chudenína na Klatovsku převrátil a usmrtil čtyřiašedesátiletého řidiče.

„Zatím z nezjištěných příčin vypadl na Klatovsku muž z traktoru a zůstal zaklíněn mezi převráceným traktorem a valníkem. Následkům svých zranění podlehl,“ informovala ve středu policejní mluvčí Plzeňského kraje Dana Landmanová.

Příčinu převrácení traktoru nyní vyšetřují policisté z oddělení obecné kriminality.

Tento týden už je to druhý případ, kdy traktor smrtelně zranil člověka. V pondělí ráno došlo na na lučním svahu v Býkově-Láryšově na Krnovsku k nehodě valníku s přívěsem. „Hasiči vyprostili z kabiny traktoru, přimáčknutého čtyřkolovým valníkem, dva mladé muže odhadem ve věku kolem 18 let,“ uvedl mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela. Jeden z mladíků při nehodě zemřel, druhý byl vrtulníkem převezen do nemocnice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.