Search
Close this search box.

Tragická dopravní nehoda se stala v Hostivaři

Krátce po půl třetí odpoledne vyjížděly složky integrovaného záchranného systému k vážné dopravní nehodě poblíž obchodního centra v Hostivaři. Na místě bylo zjištěno, že v důsledku střetu osobního motorového vozidla Škoda Fabia došlo k usmrcení dvou osob a ke zranění dalších. Policisté s ohledem na závažnost události na místě 67letého řidiče zadrželi a zajistili bezprostřední okolí dopravní nehody pro další vyšetřování.

Vyšetřování samotné na místě převzali kriminalisté z Odboru vyšetřování dopravních nehod a vyšetřovatelé krajské výjezdové skupiny. Ti místo nehody zdokumentovali, ztotožnili nejen účastníky dopravní nehody ale i případné svědky a zajistili dostupné kamerové záznamy. Na místo s ohledem na následky i psychický stav účastníků nehody zamířili policejní interventi, kteří byli připraveni poskytnout potřebnou prvotní posttraumatickou péči.

Dopravní policisté v rámci prvotního šetření provedli u zadrženého řidiče předběžnou orientační zkoušku na přítomnost alkoholu i dalších omamných a psychotropních látek s negativním výsledkem.

Samotné vyšetřování se výrazným způsobem dotklo i odpolední dopravy. Policie uzavřela Švehlovu ulici a automobilovou dopravu odkláněla. Tramvaje místní stanicí pouze projížděly a to bez zastavení. Autobusy MHD byly svedeny ve směru k Průmyslové do protisměru. Veškerá doprava se vrátila do normálních kolejí krátce před půl šestou večer.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient