Trafikantce hrozí až dvouleté vězení, kradla výherní losy

Z přečinu krádeže je podezřelá 51letá žena, která pracovala v trafice na Teplicku. Během svých směn měla postupně odcizit třiatřicet stíracích losů s ukončenou platností, u kterých si na terminálu ověřila, že jsou výherní. Peníze si pak vzala z pokladny a setřené losy vyhodila. Poškozené společnosti způsobila odcizením losů škodu přes třináct tisíc korun a dalších asi sedm tisíc vybráním výher, pokud případ skončí u soudu, mohl by jí být v krajním případě uložen až dvouletý trest odnětí svobody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak