Tradiční sbírka dárků Strom splněných přání

Tradiční sbírku dárků pro děti a klienty sociálních ústavů v okolí Jablonného n. O. pořádá místní skupina Českého červeného kříže.

V době od 24. listopadu do 14. prosince jsou umístěna na vánočním stromku v Marta marketu přání dětí z dětských domovů v Dolní a Horní Čermné a klientů ústavů sociální péče v Žampachu a v Anenské Studánce.
Pokud byste rádi nějaké přání splnili, ale přesahuje vaše finanční možnosti, můžete koupit dárek podle vlastního uvážení.

Nakreslené nebo napsané přání je určené pro vás. Sami pak můžete něco hezkého dětem napsat.

Zabalený označený dárek doneste opět do obchodu.

V dalším týdnu od 17. prosince vaše dárky dětem osobně předáme.

Přejeme vám příjemné dárkování a vánoční svátky plné pohody mezi svými blízkými.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.