Tóny léta s AVX

Společnost AVX Czech Republic s. r. o. ve spolupráci s městem Lanškroun zve širokou veřejnost na Tóny léta s AVX. Večerní koncert pořádaný pod širým nebem na novém molu Dlouhého rybníka se uskuteční v pátek 27. července 2018 ve 21:30 h.

V pátek 22. června podpořila společnost AVX Czech Republic s. r. o. částkou 4.500 $ technické vzdělávání. Společnost nezůstala u příspěvku do fondu technického vzdělávání a v pátek 13. července tak převzal starosta města z rukou jednatele společnosti AVX Hynka Stejskala šek v hodnotě 5.000 $ na podporu kulturního dění ve městě.

Za 2 týdny, tj. 27. července, se mohou milovníci hudby těšit na koncert pod širým nebem v revitalizovaném areálu koupaliště. Na novém molu Dlouhého rybníka zahraje v 21:30 h QUARTETTO TELEMANN. Pořadatelé jsou připraveni i na možnou nepřízeň počasí, kdy by se koncert přesunul do prostor kostela sv. Václava.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.