Search
Close this search box.

Tomáš Vondrášek pokračuje v Teplicích i nadále

Dlouholetá opora teplického týmu a miláček fanoušků žlutomodrých Tomáš Vondrášek dnes prodloužil na Stínadlech smlouvu, která mu měla vypršet s koncem letošní sezóny. Nově podepsal s teplickým klubem smlouvu do léta 2021 s následnou opcí. „Jsem rád, že se podařilo prodloužit smlouvu s jedním z klíčových hráčů našeho týmu,“ pochvaloval si sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Vondrášek přišel do Teplic v patnácti letech ze Sokolova, prošel teplickými dorosty a posléze hostováními v Ústí nad Labem a v Sokolově ve druhé lize, poté už začal nastupovat v první lize. Původně jako útočník, ale postupem času se zasunul na post pravého obránce, kde patří ke stálicím teplické sestavy.

V nejvyšší soutěži má na svém kontě 233 zápasů, ve kterých vstřelil šestnáct gólů a nahrál na třináct branek, všechno zaznamenal v teplickém dresu. „Jsem rád, že budu moct pokračovat v teplickém dresu, vlastně si ani nedovedu představit, že bych nastoupil v jiných barvách. Bylo mi ctí, že jsem o nové smlouvě mohl jednat právě se Štěpánem a moc mu děkuju za další příležitost,“ řekl Tomáš Vondrášek.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient