Toaletářka utrpěla těžké poranění prstů kvůli nezaplacené pětikoruně

V neděli 22. července kolem 17. hodiny došlo na toaletách autobusového nádraží v Jablonci nad Nisou ke konfliktu, při kterém utrpěla devastující zranění na ruce toaletářka (76). Ta nechtěla vpustit bez zaplacení pětikorunového poplatku na toaletu ženu, která jí sdělila, že u sebe nemá žádné peníze a současně se do jedné z volných kabinek hrnula.

V tom, aby mohla toaletu využít zadarmo, se jí snažila zabránit poškozená, která se s neplatící návštěvnicí začala přetahovat o dveře kabinky. Ty pak druhá účastnice incidentu zabouchla a toaletářce přitom těžce zranila dva prsty na ruce. Jedná se o velmi bolestivé poranění, a to konkrétně o odtrhnutí bříšek dvou prstů, které jí pak museli lékaři zpátky přišít v nemocnici.

Tento úraz má mít na svědomí žena mezi 30 až 35 lety, štíhlé postavy v modrém svetru a batohem na zádech. Ta po opuštění toaletní kabinky ihned odešla neznámo kam, aniž by starší ženě věnovala jakoukoliv pozornost. Policisté se domnívají, že odcestovala některým z autobusů. Žádá proto případné svědky, kteří se v neděli odpoledne po autobusovém nádraží pohybovali, aby pomohli ženu v modrém svetru vypátrat. Policie samozřejmě uvítá, když se nám tato žena sama ozve.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.