Tipněte si sami: Podpisy Miloše Zemana, který je pravý?

Rozhodnutí prezidenta republiky o svolání nové Poslanecké sněmovny dnes živě ukázal předseda PS PČR Radek Vondráček ve vysílání České televize. Dušoval se přitom, že je podepsal osobně pan prezident.

Rozhodnutí prezidenta republiky o svolání nové Poslanecké sněmovny dnes živě ukázal předseda PS PČR Radek Vondráček ve vysílání České televize. Dušoval se přitom, že je podepsal osobně pan prezident.

Avšak je to právě podpis “Miloš Zeman”, který vzbudil mezi lidmi i politiky vášně. „To jediné, co se ta galerka, která obsadila hrad naučila dobře, je napodobit podpis prezidenta republiky. Jinak zůstala tou samou galerkou, jako předtím.. Tohle jsem jako daňový poplatník vážně platit nechtěl. Po osmi letech bych si nějaký pokrok v kultivaci zasloužil,“ stěžuje si Miroslav Kalousek a následně dodal: „Znám Miloše Zemana 30 let. 20 let si tykáme. Někdy jsme se vídali rádi, někdy ne, poslední dobou vůbec. Nevěřím, že je při smyslech a ví, co se děje. Ať byl jaký byl, jeho normální chlapská ješitnost by nikdy nedovolila tu komedii, kterou s ním hraje jeho okolí.“

Humorně to pojal Petr Honzejk z Hospodářských novin: „No co, co, vy jste jako nikdy nezfalšovali podpis rodičů v žákajdě?!“

Nakonec, názor si udělejte sami. Inkriminovaný podpis z listiny je uprostřed.

Podpis z listiny o svolání sněmovny, o němž Vondráček (ANO), tvrdí, že je pravý, ke v červeném rámečku. Ty ostatní najdete na webu.
Třeba tento na lístku sběratele autogramů.
Tady ještě z dob, kdy nebylo pochyb o autorovi.
Nebo podpis v knize.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.