Tip na dárek – relaxační polštář Tulidlo

Stále nevíte, co nadělit svým blízkým pod stromeček? Nevadí, přinášíme vám skvělý tip na originální a praktický dárek. Relaxační anatomický polštář udělá radost všem milovníkům příjemného odpočinku a pohodlného spaní. Potěší věčné lenochy i osoby s fyzicky náročným zaměstnáním. Zpříjemní relaxaci těhotným ženám a uleví od bolestí pacientům po operaci.

Stále nevíte, co nadělit svým blízkým pod stromeček? Nevadí, přinášíme vám skvělý tip na originální a praktický dárek. Relaxační anatomický polštář udělá radost všem milovníkům příjemného odpočinku a pohodlného spaní. Potěší věčné lenochy i osoby s fyzicky náročným zaměstnáním. Zpříjemní relaxaci těhotným ženám a uleví od bolestí pacientům po operaci.

Není polštář jako polštář 

I na obyčejném polštáři se dá spát. Ale je to vždy spánek příjemný? Anatomické a relaxační polštáře vynikají kvalitním zpracováním, zejména výplňovým materiálem, který dobře drží svůj tvar i po mnoha vypráních. Díky tomu drží tělo v optimální poloze, ve které nic netlačí – a vy můžete nerušeně snít. 

Pro koho je vhodný?

Relaxační a anatomické polštáře jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Tyto speciálně tvarované polštáře drží tělo ve stabilizované poloze na boku, aby nohy o sebe netlačily a nevznikaly tak otlačeniny a proleženiny. Díky tomu dochází ke zlepšení krevního oběhu s rychlejší regeneraci těla. Relaxační polštáře uleví při bolestech zad, šíje i kolenou, a zároveň dobře poslouží také jako prevence těchto obtíží. Ocení je osoby trpící bolestmi páteře a kolenních kloubů, pacienti po operacích, dlouhodobě ležící a samozřejmě všichni, kteří rádi pohodlně odpočívají. Zpříjemní relaxaci také těhotným ženám, které kvůli rostoucímu bříšku jinak než na boku spát nemohou. A dobře odpočatá budoucí maminka znamená spokojené miminko.

Další výhody relaxačních polštářů

Při výrobě těchto polštářů značky Váš relax jsou použity pouze zdravotně nezávadné materiály té nejvyšší kvality vyráběné v České republice. Jsou praktické, plně pratelné a snadno se udržují. Výplň z polyesterového dutého vlákna ve formě drobných měkkých kuliček se nesráží a zůstává i po opakovaném praní nadýchaná, takže polštář krásně drží svůj tvar.

Každé přitulení k relaxačnímu polštáři bude pro vaše blízké skutečným požitkem z odpočinku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jaká jsou úskalí stavby domu svépomocí?

Pořídit si dnes vlastní bydlení je finančně velmi nákladné, a to i v případech, kdy jste již vlastníky stavební parcely. Vždyť za poslední dva roky vzrostly ceny stavebních materiálů i o více jak 60 % a vzrostla i cena za práci od řemeslníků. Pokud tak nemáte objednaný dům na klíč, můžete zastat spoustu činností svépomocí, přínáší to však řadu úskalí, kterým se věnuje článek níže.

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.