Vítězství mohelnických fotbalistů nad olomouckým béčkem bylo těsné

A-mužstvo našeho FK Mohelnice zvítězilo v domácím zápase 5. kola Krajského přeboru Olomouckého kraje s B-mužstvem 1.HFK Olomouc v poměru 2 : 1. Skóre zápasu mohl hned v 1. minutě otevřít Roman Kuba, který šel po přesné přihrávce sám na brankáře hostů Kubicu, ale nepřekonal ho. Z následného rohového kopu, který ve 2. minutě rozehrál Vlasťa Knýř, už gól padl, když si hosté nepohlídali Jirku Klosse a ten pohodově dopravil balón do sítě, 1 : 0. V 3. minutě se k šanci dostali i hosté, když Malenda vypálil z prostoru před velkým vápnem, ale netrefil. V 6. minutě hosté zbytečně ztratili balón, k němu se dostal Aleš Heidenreich, který pálil nad bránu. V 17. minutě si hosté vypracovali gólovou šanci, když úspěšně napadli naši rozehrávku, Krumpolc zavezl balón na naše velké vápno a centrem na zadní tyč našel volného Kvapila, kterému se balón nepodařilo do brány nacpat. V 27. minutě to mohlo být o dva góly, ale Romanovi Kubovi se nepodařilo Kubicu propálit a Jirka Kloss odražený balón neumístil mezi tři tyče. V 32. minutě si po rohovém Roman Kuba naskočil na balón, ale hlavičkou zamířil těsně vedle. V 37. minutě Jarda Kožela nasadil kličku Foukalovi, vypálil na bránu, ale přesně tam, kde čekal Kubica, který balón vyrazil. V 45. minutě si po několika spálených šancích Roman Kuba spravil chuť, když se bez rozpaků z první opřel do odraženého balónu a vymetl síť brány hostů, 2 : 0. To bylo z prvního poločasu všechno.

Ten druhý ukázal naprosto jinou tvář. Hosté přidali na důrazu, naši přestali dominovat a na hřišti se strhla rubačka o balón, která přinesla jenom minimum šancí na obou stranách. Tu jejich první a poslední ve druhém poločase se přitom hostům podařilo proměnit, když rozehráli aut, přenesli hru na volného Holešinského, který technickou střelou trefil zadní tyč, a balón se odrazil do brány, 2 : 1. Za pozornost stála i situace z 77. minuty, když se po lajně prohnal Martin Srdýnko, jeho přihrávka po zemi do druhé vlny našla Jirku Klosse, který střelou na přední tyč Kubicu řádně protáhl. A protože se ve druhém poločase nic zajímavého už neurodilo, zápas skončil naším vítězstvím v poměru 2 : 1. Příští venkovní zápas s týmem TJ Tatran Všechovice odehrajeme v sobotu 8. září od 16:00.

FK MOHELNICE – 1.HFK OLOMOUC B 2 : 1 (2 : 0)

Góly: 2. Kloss, 45. Kuba. ŽK: Kuba, Kloss – Krumpolc. Diváci: 87. Rozhodčí: Kouřílek, Kološ, Brázdil.
Sestava FK Mohelnice: Hora – Havlíček (46. Čank), Knýř, Hlaváč, Najman (70. Kubíček) – Heidenreich, Nantl, Klimeš (46. Fišara), Kožela (64. Srdýnko) – Kuba, Kloss (84. Marák).
Sestava 1.HFK Olomouc B: Kubica – Henkl (64. Hladký), Kvapil (46. Holešinský), Němec, Fialka (72. Svoboda), Malenda, Stoklasa, Rada (72. Valouch), Kročil, Foukal, Krumpolc.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak