Tepličtí policisté odhalili během bezpečnostní akce 38 hříšníků za volantem

V průběhu minulé středy a čtvrtka proběhly na Teplicku dopravně bezpečnostní akce, během kterých se policisté zaměřili na dodržování pravidel silničního provozu, především pak na styl jízdy, dodržování nejvyšší povolené rychlosti, zákaz požívání alkoholu a jiných návykových látek před jízdou a během ní a také na kontrolu technického stavu vozidel.

V rámci akcí dopravní policisté zkontrolovali 58 vozidel a zjistili 38 případů porušení platných předpisů. Jedenáct řidičů přišláplo plynový pedál víc, než bylo vhodné a překročili nejvyšší povolenou rychlost, sedm osob nebylo za jízdy připoutáno bezpečnostními pásy a ve dvou případech nebyl použit předepsaný zádržný systém. Jeden řidič u sebe neměl doklady a jednoho přestupku se dopustil cyklista, celkem policisté přestupcům udělili blokové pokuty v celkové výši 15 700 korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient