Tepličtí fotbalisté porazili pražskou Admiru, nasázeli jí šest branek

Teplice dnes vstoupily do MOL Cupu v jeho druhém kole na hřišti Admiry Praha, trenér Daniel Šmejkal nechal odpočívat kapitána Admir Ljevakoviče, po střevní chřipce do zápasu nezasáhl ani David Vaněček. I přes tyto absence však žlutomodří zvládli utkání bez problémů a připsali si suverénní postup do dalších bojů.

V úvodu sice bojovná Admira dokázala hrozit, ale po pětadvaceti minutách nejprve trefil Kučera z přímého kopu břevno a vzápětí další přímý kop krásně přes zeď zakroutil do branky Moulis. O dvě minuty později pak poslal do sítě z hranice vápna odražený míč Patrik Žitný a bylo to 2:0.

Na konci první půle a na začátků té druhé došlo k definitivnímu rozhodnutí utkání. Na konci prvního poločasu se prosadil hlavou Jeřábek a na začátku toho druhého rychle skóroval Červenka. Když navíc v 53. minutě přidal pátou branku Hora, tak už se utkání v podstatě jen v poklidu dohrávalo. I přesto pak Hora přidal ještě deset minut před koncem dokonce šestou branku.

Už v sobotu čeká na teplické hráče další utkání na hřišti soupeře, tentokrát zajíždí do Mladé Boleslavi, kde nastoupí od 17:00.

Admira Praha – Teplice 0:6 (0:3)

Branky: 28. Moulis, 30. Žitný, 45. Jeřábek, 46. Červenka, 53. a 81.. Hora.
Sestava Teplic: Diviš – Vondrášek, Jeřábek, Hošek, Krob – Král, Kučera (57. Trubač) – Moulis (60. Hyčka), Hora, Žitný (64. Shejbal) – Červenka.